LietuviškaiIeškoti
 
VšĮ Ukmergės ligoninė,
Vytauto g. 105, LT-20184, Ukmergė;
Lietuva Tel.: vyr. gyd. (340) 65299,vyr.gyd.pav.medicinai (340) 65298, vyr.slaugos administratorė (340) 65193, vyr. buhalterė (340) 65240
Telefaksas (340) 65092;
El. paštas: administracija@uklig.lt
 

Akušerijos skyrius

Tel. 8 340 65080
VšĮ Ukmergės ligoninė Akušerijos skyrius po renovacijos duris atvėrė 2005 01 07. Skyriuje yra vienvietės arba dvivietės, labai jaukios palatos. Didelis patogumas moterims - kiekvienoje palatoje įrengtas dušas ir tualetas.

Jei mamytės pageidauja, galime pasiūlyti ir palatą geresnėmis, namų aplinką atitinkančiomis sąlygomis (yra dvivietė lova, televizorius, šaldytuvas, atskiras dušas ir tualetas).

Šioje palatoje su šeima visą parą gali pasilikti ir "susipažinti ar prisiminti tėčio pareigas" tėtis. Palata yra mokama, Už visas gulėjimo palatoje dienas - po 15 eurų už vieną parą.
 
Atvykdamos gimdyti atsivežkite asmens dokumentus, chalatą, šlepetes, asmens higienos priemones, bei Jums asmeniškai būtinus daiktus. Kitais gimdymui reikalingais daiktais bei priemonėmis pasirūpinsime mes.

Mūsų gimdyklos yra vienvietės, taigi, gimdysite jaukiai įrengtoje, tik Jums vienai skirtoje gimdykloje. Šalia Jūsų visada gali likti vyras, mama, sesuo ar kitas Jums artimas žmogus. Jūs galėsite susikurti ir Jums jaukesnę aplinką gimdykloje pagal savo pageidavimus (pasirinkti apšvietimą, muziką ar tylą, masažinę vonią). Gimdymo metu galėsite pasirinkti ir Jums tinkamą padėtį. Jei reikia, galima epidurinė nejautra.

Esame pasiruošę visoms gimdymo komplikacijoms, turime reikalingas priemones, medikamentus, aukšta personalo kvalifikacija.

Mes siekiame Palankios naujagimiui ligoninės vardo ir laikomės tokioms ligoninėms būtinų principų: emociniam tarpusavio ryšiui stiprinti naujagimis po gimdymo visada lieka su mama, o, kad palatoje būtų arčiau mamos, jis guldomas į lovytę ant ratukų, kuri gali būti šalia mamos lovos. Kiekvienoje palatoje yra įrengta signalizacija, todėl į kiekvieną Jums kilusį neaiškumą ar klausimą bus atsakyta tuojau pat. 
Skyriaus vedėjas Algirdas Šaltinis. Gerą pacienčių priežiūrą užtikrina visą parą dirbantis akušerių postas, naujagimių slaugytojos, joms padedančios pagalbinės darbuotojos.