LietuviškaiIeškoti
 
VšĮ Ukmergės ligoninė,
Vytauto g. 105, LT-20184, Ukmergė;
Lietuva Tel.: vyr. gyd. (340) 65299,vyr.gyd.pav.medicinai (340) 65298, vyr.slaugos administratorė (340) 65193, vyr. buhalterė (340) 65240
Telefaksas (340) 65092;
El. paštas: administracija@uklig.lt
 

Atsiliepimai

Atsiliepimai apie mūsų darbą:

Jūsų vardas ir pavardė

 

daiva jakuciunaite

   

Jūsų El. pašto adresas

 

facebook.daiva@gmail.com

   

Klausimo tekstas

 

Sweiki jai as gymdziau vilniuj bet esu is ukmerges tai mano duomenis bus ukmergej kad as pagymdzius

 

Jūsų vardas ir pavardė

 

Agnė Pupelytė

   

Jūsų El. pašto adresas

 

agneep@gmail.com

   

Klausimo tekstas

 

Laba diena, Esu Agnė Pupelytė 6 kurso medicinos studente Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Domiuosi chirurginėmis specialybėmis (vaikų chirurgija, ortopedija-traumatologija, bendrąją chirurgija, akušerija-ginekologija, LOR, urologija) Savo ateitį sieju su lėtesnio tempo gyvenimu Lietuvos periferijoje. Labai domintų galimybė gyventi ir dirbti Ukmergėje. Galbūt būtų galima susitikti ir aptarti darbo perspektyvas Jūsų ligoninėje apmokant man rezidentūros studijų programą priklausomai nuo Jūsų ligoninei reikalingos specialybės gydytojų?

 

Jūsų vardas ir pavardė

 

Kristina

   

Jūsų El. pašto adresas

 

Kristina.0259@gmail.com

   

Klausimo tekstas

 

Siandien 2015-12-26 buvau priemimo skyriuje, nes reikejo issitraukti siules, kadangi seimos daktare nedirbo, man buvo pasiulyta susimoketi uz paslaugas ir dar nepatikslino ar jas istrauks. Todel iskilo klausimas kodel nedarbo diena as turiu moketi uz paslaugas nors moku visus mokescius?

 

Jūsų vardas ir pavardė

 

Tomas Repečka

   

Jūsų El. pašto adresas

 

reptomas@gmail.com

   

Klausimo tekstas

 

Laba diena, Nežinau kur tiksliai turėčiau kreiptis, todėl rašau čia. Šiandien buvau užsiregistravęs pas gydytoją traumatologą M. Kruminą 14.20. Atvykau keliomis minutėmis anksčiau kaip ir priklauso, bet gydytojo nebuvo, buvo tik seselė. Gydytojo nebuvo, nes jis, kaip supratau gavo skubu iškvietimą į Vilnių, seselė man perdavė jo asmeninį telefono numerį, kad pasiskambinčiau ir pasikalbėčiau. Vizitas man pas gydytoją buvo reikalingas tam, kad galėčiau jam parodyti magnetinio rezonanco tyrimo išvadas bei padarytas nuotraukas ir sužinoti ką turėčiau daryti toliau. Dėl to važiavau iš Kauno į Ukmergę (kadangi Kaune studijuoju), ir kaip paaiškėjo veltui. Taip, gydytojo telefono numerį gavau, susiskambinau, išvadų nuotrauką persiunčiau į jo asmeninį el paštą, turėtume rytoj susiskambinti ir aptarti tas išvadas ir kaip gydytis toliau, bet taip išeina, kad mano kelionė iš Kauno į Ukmergę buvo bereikalinga, bei sumokėti pinigai už magnetinio rezonanco nuotraukas (kurių galėjau ir nepirkti, bet gydytojas rekomendavo, kad galėtume vėliau aptarti mano situaciją, bei traumos rimtumą) taip pat nuėjo šuniui ant uodegos. Nežinau kieno čia kaltė (tikiuosi, kad jūs man arba atsakysite, arba pateiksite kokius nors kontaktus, kas man galėtų į tai atsakyti), bet visa tai man kainavo +-50eur, o naudos jokios, tik veltui išmesti pinigai ir sugaištas laikas.

 

Jūsų vardas ir pavardė

 

Roma Mackevicienė

   

Jūsų El. pašto adresas

 

mackeviciene.roma@gmail.com

   

Klausimo tekstas

 

Kas kaltas jei patiri trauma ant slapiai isplautu Priemimo skyriaus koridoriaus grindų? Nuo s.m. liepos 30 d. kai nueme gipsa kiekviena diena praeinu pro Priemimo skyriu ir einu i Reabilitacijos skyriu proceduroms. Sis kelias man patogesnis, nes po birzelio 5d. luzusio kaires kojos pedos pleistuko kaulo vaikstau su dviem alkuninem lazdom . Vaikstau labai sunkiai ,atsargiai pristatydama luzusia peda. Del to ir lankau proceduras, nes nuo ju , kad ir is leto, bet sveikata gerejo. Gerejo iki rugpjucio 19d. tai yra vakar. Vakar 13 val. 15 min. kaip iprasta sia savaite vel praejau po Priemimo skyriu. Beje net kameros galejo uzfiksuoti sita ivyki, nes vyko tik iejus i koridoriu. Darbuotoja ka tik buvo isplovusi koridoriaus grindis, jos buvo slapios. Ejau pro slapias grindis, nes neturejau laiko laukti kol jos isdzius, buvo laikas skirtas proceduroms. Net nesupratau kaip , bet issitiesiau visu ugiu ant koridoriaus grindu, lazdos nuleke i salis. Luzusia koja persmelke baisus skausmas, o galvoje sove mintis : tikriausiai luzo antra karta ta pati koja. Negalejau pati pakilti nuo grindu, tad greitai pribego trys seseles ir mane pakele. Bandziau vel stotis ant rementu, bet jie vel slydo. Tuomet pasodino mane i vezimeli ir nuveze i Reabilitacjos skyriu 5 kabineta. Nors labai skaudejo, bet grizau po proceduru vel tuo paciu keliu atsargiai . Nezinau kas kaltas ar as , kad ejau tuo keliu, ar darbuotoja, kuri plauna grindis. Bet kaip veliau teko kalbetis proceduru metu su aptarnaujancia sesute: tai ne pirmas ir ne paskutinis atvejis. Krinta ten ant slapiai isplautu grindu ne tik tokie ligoniai \"klipatos\" kaip as, bet ir gydytojai. Suprantu , kad ligonineje reikia palaikyti svara, bet gal darbuotojai, kurie tai atlieka, galetu pasirinkti kita plovimo buda. Pvz. plauti puse koridoriaus ploti isilgai. Kol viena puse isdzius tada plauti kita puse. Arba tiesiog iskabinti perspejimus, kad slapia, saugotis nepaslysti. Na kazka reikia daryti. Siandien vel reikes i proceduras tuo paciu laiku. Nezinau ar vaziuosiu, nes baisu vel nepargriuti. Kitas dalykas gal jos jau nereikalingos, gal vel viskas prasides is naujo. Nes koja skaudejo visa nakti vos tik pajudindavau, atsistojus priminti negaliu, atsirado pasaliniai skausmai, ko nebuvo. Kas tai: vel atsinaujino trauma ar traumavosi kitoje vietoje.Kas dabar pasakys ir atsakys. Kur dabar kreiptis, norint pasitikrinti ar skilo, ar luzo , ar pasitempe, ar dar kazkas nutiko tai vargsei kojai. I ta pati priemimo skyriu. Vel kisti koja po rentgeno aparatu ar kompiuteriniu tomografu ir gauti doze spinduliu. Beje ta koja jau du kartus sviesta rentgenu ir viena karta tomografija daryta. Taip kad doze virsyta su kaupu. 2015,08,20, Ukmerge Su pagarba Roma Mackeviciene Tel. 8 687 40794

 

Jūsų vardas ir pavardė Lauryna Kalesnikaitė
   
Jūsų El. pašto adresas informacija administracijai žinoma
   
Klausimo tekstas Laba diena, rašau norėdama pareikšti savo padėką, mane 2013 09 09 operavusiai chirurgei Indrajai Marijai Masiliūnaitei bei kartu dirbusiam personalui. Esu dėkinga gydytojai Masiliūnaitei už greitai bei operatyviai suteiktą pagalbą, kokybiškai atliktą operaciją ir atsakingą pjūvio priežiūrą, ligoninėje pooperaciniu laikotarpiu. Chirurgė ne tik gerai atliko savo darbą, buvo maloni, bet ir sugebėjo pateikti visą reikalingą informaciją apie buvusį sveikatos sutrikimą bei jo gydymą. Ačiū!.

 

Jūsų vardas ir pavardė Rūta Staniulienė
   
Jūsų El. pašto adresas informacija administracijai žinoma
   
Klausimo tekstas Laba diena, balandžio 22 d.,sekmadienį,būnant pas artimuosius Dainavoje (Ukmergės raj.) ir sutrikus širdies veiklai, vyrui Linui Staniuliui buvo iškviesta greitoji pagalba. Norėčiau padėkoti tą dieną atvykusios greitosios pagalbos medikei ir vairuotojui, kurie atvyko labai greitai, pagelbėjo kiek galėdami.Tačiau ypač, išskirtinai dėkojame tą vakarą budėjusiai gydytojai Dovilei Lukminaitei, kuri įdėjo daug pastangų, stabilizuojant vyro sveikatos būklę, jos dėka jis pasijuto geriau, buvo iškviestas reanimobilis ir vyras pervežtas į Kauno kardiologijos klinikų reanimaciją. Labai prašytume šią padėką už rūpestingumą, profesionalumą, atidumą ir paprastą žmogiškąją šilumą perduoti gydytojai Dovilei Lukminaitei ir visam budėjusiam personalui. Pagarbiai, šeimos vardu, Rūta Staniulienė.

 

Jūsų vardas ir pavardė Vitalija Mikonienė
   
Jūsų El. pašto adresas informacija administracijai žinoma
   
Klausimo tekstas 

Laba diena, nuoširdžiausiai dėkoju Ukmergės ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus ir Vidaus ligų skyriaus darbuotojams 2012 m. birželio 2 d. suteikusiems būtinąją pagalbą mano tėveliui Vytautui Zakarauskui. Džiugu, kad Ukmergės ligoninėje dirba puikūs žmonės. Pagarbiai, Vitalija Mikonienė