Anesteziologijos-reanimacijos skyrius

 Tel. 8 340 65035

Anesteziologijos-reanimacijos skyrius įkurtas 1984 m.

Šiais metais Kovo 9 d. ligoninėje duris atvėrė atnaujintas Anesteziologijos-reanimacijos skyrius.

Šiuolaikiškai, pagal visus reikalavimus, sutvarkytos beveik 2 tūkstančių kvadratinių metrų patalpos, įrengta šešių lovų reanimacijos salė (apie 120 kv.m.) su slaugytojų postu ir vienos lovos palata, atskirta nuo bendros salės, taip pat sanitarinė patalpa bei sandėlis, personalo patalpos su tualetu ir dušu, skyriaus vedėjo, gydytojų ir slaugytojų kabinetai, visos patalpos apstatytos naujais baldais.

Atnaujintame skyriuje daug ir naujos įrangos: prie kiekvienos lovos įrengti monitoriai-ekranai, o jų fiksuojamus duomenis - kardiogramas, kraujo spaudimą, pulsą personalas galės stebėti viename centriniame monitoriuje, atsirado sunkiems ligoniams vaistų dozavimui skirtos švirkštinės pompos, dirbtinis plaučių ventiliavimo aparatas ir kt.

Šiuo metu skyriuje yra 5 lovos (4 suaugusių ir 1 vaikų). Dirba 8 gydytojai anesteziologai-reanimatologai; 18 anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų; 5 slaugytojų padėjėjos ir ūkio reikalų tvarkytoja-pagalbinė darbuotoja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Į skyrių patenka labai įvairaus profilio pacientai: chirurginio (LOR, ginekologinio), ortopedijos-traumatologijos, kardiologijos, terapijos ir pediatrijos. 

 Pacientų lankymas: 10-11 val;  17-18 val.